Genital Dolgu : Kadın Sağlığı ve Estetiğinde İleri Bir Adım… Kadınların genital bölgesindeki estetik kaygılar & fonksiyonel sorunlar modern tıbbın gelişimi ile birlikte çeşitli estetik ve cerrahi müdahalelerle çözüme kavuşturulabilmektedir. Op. Dr. Meltem ERKMEN Ankara da steril klinik şartlarında, gizlilik & güvenlik prensipleri içerisinde, kadınların rahatsız oldukları ve ihtiyaç duydukları pek çok konuda başarılı uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Genital Dolgu özellikle vulva bölgesinde yer alan dudaklarda, klitoriste ve vajina çevresindeki yumuşak dokularda hacim kaybı yaşayan kadınlara estetiksel ya da fonksiyonel amaçlarla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu uygulama hyaluronik asit içeren özel dolgu maddeleri kullanılarak gerçekleştirilir. Dolgu maddesi bölgedeki hacmi arttırarak istenilen estetik ve fonksiyonel sonuçlara ulaşmayı sağlar.

Genital Dolgu Ne İşe Yarar?” sorusunu 2 sınıfta;

 1. Estetik Düzeltmeler : Genital bölgede yaşanan doğuştan veya sonradan oluşan estetik sorunlar dolgu uygulamaları ile düzeltilerek kadınların özgüvenlerini artırabilir.
 2. Fonksiyonel İyileştirmeler : Hacim kaybı nedeniyle yaşanan hastalıklar Genital Dolgu ile giderilerek kadınların fonksiyonel konforu artırılır

açıklayabiliriz.

Genital Dolgu uygulaması uzman bir hekim tarafından steril koşullarda gerçekleştirilir. İşlem sırasında kullanılan dolgu maddesi ve teknik hastanın ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre uyarlanır. Tedavi 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hasta günlük yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir.

Genital Dolgu Fiyatları kullanılan malzeme, uygulama alanı ve klinik tarafından belirlenen diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uzman doktorumuz tarafından sunulan hizmetlere ilişkin detaylı fiyat bilgisi için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Op. Dr. Meltem ERKMEN Gözetiminde Genital Dolgu Yaptırmanın Avantajları;

 • Uzmanlık ve Deneyim : Doktorumuz Kadın Hastalıkları ve Genital Estetik konularında uzman bir hekim olarak geniş deneyime sahiptir.
 • Steril Klinik Ortamı : Ankara kliniğimiz modern tıbbın gerektirdiği tüm steril şartlara uygun olarak donatılmıştır.
 • Gizlilik ve Güvenlik : Hastaların mahremiyeti kliniğimizde üst düzeyde korunmaktadır. Her türlü tedavi gizlilik ilkesine uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

olarak belirtilebilir.

Her bir Genital Dolgu uygulaması kişinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillendirilir. Bu tedaviler modern tıbbın sağladığı olanaklarla kadınların kendilerini daha rahat ve güvende hissetmelerine yardımcı olur. Uzman doktorumuz ve ekibi bu tür uygulamalarda deneyimleri ile başarılı şekilde hizmet sunmaktadır. Sizde Genital Estetik alanındaki her türlü ihtiyacınızın en iyi merkezde giderilmesi için Hemen Bize Ulaşın

Genital Dolgu

Genital Dolgu Nedir 

Genital Dolgu kadın genital bölgesinde estetiksel ve fonksiyonel sorunları gidermek amacıyla kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu uygulama ile hyaluronik asit gibi insan vücuduyla uyumlu maddeler kullanılarak bölgedeki hacim kaybı düzeltilir. Estetik kaygıların yanı sıra fonksiyonel rahatsızlıkları da gidermeye yönelik bir tedavi yöntemidir.

Genital Dolgusu Nasıl Yapılır 

Genital Dolgu uzman hekim tarafından steril koşullarda ve dikkatlice yapılması gereken bir estetik prosedürdür. Lokal anestezi altında yaklaşık 30 dakika içerisinde gerçekleştirilen bu uygulama ağrısız şekilde tamamlanan bir prosedür olarak ifade edilebilir.

Genital Dolgu Nasıl Uygulanır?” sorusuna maddeler halinde;

1-) Muayene ve Değerlendirme

 • Hekim hastayı detaylı bir şekilde muayene eder. Estetik beklentilerini, sorunlarını ve fonksiyonel ihtiyaçlarını değerlendirir.
 • Genital bölgenin anatomik özellikleri dikkate alınarak kişiye özel bir plan oluşturulur.

2-) Hasta Bilgilendirme

 • Doktor işlemin detaylarını ve beklentileri açıkça anlatarak hastayı bilgilendirir.
 • Tedavinin riskleri, süreci ve sonuçları hakkında hasta ile açık iletişim kurulur.

3-) Anestezi

 • Vajinal Dolgu lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Bu durum hastanın sadece işlem yapılan bölgesinin uyuşturulması ve herhangi bir ağrı hissetmemesi anlamına gelir.

4-) Hazırlık

 • Tedavi öncesi steril koşullar sağlanır ve doktor kullanılacak dolgu maddesini belirler.
 • Hastanın kendi yağı kullanılacaksa yağın uygun bölgelerden alınması için hazırlıklar yapılır.

5-) Enjeksiyon

 • Belirlenen bölgelere dolgu maddesi enjekte edilir. Bu işlem ince uçlu iğneler veya enjektörler aracılığıyla yapılır.
 • Hacim ve şekil hastanın isteğine & doktorun değerlendirmesine bağlı olarak özenle kontrol edilir.

6-) Şekillendirme ve Ayarlama

 • Enjekte edilen dolgu maddesi hekim tarafından dikkatlice şekillendirilir ve istenen sonuca ulaşmak için ayarlamalar yapılır.
 • Simetri ve doğallık ön planda tutularak estetik bir görünüm elde edilir.

7-) Son Kontroller

 • Uygulama tamamlandıktan sonra doktor hastayı tekrar muayene eder ve sonuçları değerlendirir.
 • Hasta ile son kontroller ve gerekirse bakım önerileri paylaşılır.

8-) Taburculuk ve İyileşme Süreci

 • Vajinal Dolgu uygulaması poliklinik şartlarında yapıldığı için hastanın aynı gün taburcu olması mümkündür.
 • İyileşme süreci her bireyin anatomik özelliklerine ve vücut tepkilerine bağlı olarak değişebilir.

şeklinde yanıt verebiliriz.

Bu maddeler genel bir Genital Dolgu uygulaması sırasında takip edilen adımları içermektedir. Bununla birlikte her hasta benzersiz olduğu için hekimin değerlendirmesi ve planı kişiye özel olarak uyarlanmalıdır.

Genital Bölgeye Dolgu 

Genital Bölgeye Dolgu işlemi vulva, klitoris, vajinal dudaklar gibi bölgelerdeki hacim kaybını düzeltmek için yapılan bir estetik müdahaledir. Bu tedavi kişinin isteğine ve ihtiyacına göre şekillendirilir. Uygulama esnasında hyaluronik asit içeren dolgu maddeleri tercih edilir.

Genital Dış Dudak Dolgusu 

Genital Dış Dudak Dolgu uygulaması vulva bölgesindeki dış dudaklara hacim eklemek veya şekillendirmek amacıyla yapılan bir estetik uygulamadır. Bu tedavi kadınların estetik kaygılarını gidermelerine yardımcı olurken aynı zamanda fonksiyonel konforlarını artırabilir.

Genital Yağ Dolgusu 

Genital Yağ Dolgusu vajina çevresindeki yumuşak dokulara yağ enjekte edilmesi prosedürü ile yapılan bir estetik tedavidir. Bu yöntemde hastanın kendi yağı kullanılır. Bu sayede vücutla uyumlu ve doğal bir sonuç elde etmek mümkündür. Genital Yağ Dolgu özellikle hacim kaybı yaşayan bölgeleri restore etmek için kullanılır.

Armonia Genital Dolgu 

Armonia Genital Dolgu genital bölge estetiğini ve fonksiyonunu iyileştirmeyi amaçlayan özel bir uygulama olarak adlandırılabilir. Bu yöntem kişinin anatomik özellikleri ve beklentilerine özel olarak uyarlanır. Armonia Genital Dolgu doku kaybını telafi ederek estetik ve fonksiyonel anlamda uyumlu bir görünüm sağlar.

Genital Dolgu Fiyatları 

Genital Dolgu Fiyatları hakkında bilgi almak için uzman hekim tarafından muayene edilmek gerekmektedir. Her hastanın maruz kaldığı problemler ve tedavi planı farklı olduğu için net bir fiyat telaffuz etmek doğru değildir.

Genital Dolgu Fiyatları 2024 de pek çok etmene bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte bu etkenler arasında;

 • Tedavi edilecek kişinin genetik özellikleri ve yaşı,
 • Hastanın genital bölgesinde yaşanan problemler,
 • Arzu edilen görünüm için gerekli seans sayısı,
 • Kişiye uygulanacak Genital Dolgu teknikleri,
 • Tedaviyi gerçekleştirecek kliniğin ve hekimin tecrübesi,

gösterilebilir.

Genital Dolgu prosedürleri kapsamında yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, Estetik Cerrahi alanında uzman hekimimiz tarafından muayene edilerek Size Özel tedavi planını oluşturmak için Hemen Bizi Arayın...

Genital Dolgu Fiyatları

Genital Mezoterapi 

Genital Mezoterapi kadınların genital bölgesindeki estetik kaygıları gidermek ve bölgenin genel sağlığını iyileştirmek amacıyla kullanılan etkili bir tedavi yöntemidir. Bu uygulama kadınların özgüvenini arttırırken aynı zamanda bölgesel sağlık ve estetik kaygılarına çözüm sunan bir yöntemdir. Her bireyin ihtiyaçları farklı olduğu için uzman doktorun bireysel bir değerlendirme yapılması ve kişiselleştirilmiş tedavi planı oluşturulması gerekmektedir.

Genital Mezoterapi Fiyatları 

Genital Mezoterapi Fiyatları kullanılan ürünlerin kalitesi, klinik standartları, uygulama alanı ve kişinin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Uzman doktorumuz kliniğimizde deneyimli ekibiyle birlikte kişiselleştirilmiş tedaviler sunmaktadır. Fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz

Mezoterapi Genital Beyazlatma 

Genital Mezoterapi sadece estetik kaygıları gidermekle kalmaz. Aynı zamanda genital bölge renk tonu eşitleyerek beyazlatıcı etki sağlar. Mezoterapi cildin melanin üretimini düzenleyip cilt tonunu açarak genital bölgenin daha aydınlık ve genç bir görünüm kazanmasına katkıda bulunabilir.

Genital Bölge Beyazlatma veya Vajina Beyazlatma şeklinde ifade edilen bu tedavi süreci ile ilgili her detaya değindiğimiz makalemize meltemerkmen.com/genital-bolge-beyazlatma bağlantısından erişebilirsiniz…

Genital Dolgu Ankara 

Günümüzde kadınlar fiziksel olarak sağlıklı kalmak ve psikolojik açıdan rahat hissetmek için genital bölgelerinde farklı nedenlerle meydana gelen her türlü rahatsızlığın tedavi edilmesi için istekli olmaktadır. Bu konuda en iyi şartlara sahip kliniği ve uzman hekimi bulmak kişinin sağlığı ve yaşantısı için çok önemlidir.

Genital Dolgu Tedavisi Ankara da Op. Dr. Meltem ERKMEN liderliğinde güvenli ve steril klinik şartlarında uygulanır. Ankara'nın bu alanda öncü doktorlarından biri olan hekimimiz tecrübe ve deneyimiyle kadınların genital sağlığına yönelik çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmektedir.

Sizde hayalinizdeki genital bölge yapısına konforlu, güvenli ve ağrısız bir tedavi süreciyle sahip olmak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşın

Dr.Meltem Erkmen

TEDAVİ BİLGİLENDİRME

Dr.Meltem Erkmen

Operasyon Sayısı

Tek Seans
Dr.Meltem Erkmen

Operasyon Süresi

20 ila 30 Dakika
Dr.Meltem Erkmen

Anestezi

Lokal
Dr.Meltem Erkmen

Hassasiyet Süreci

1 ila 3 Gün
Dr.Meltem Erkmen

Tam İyileşme

3 ila 5 Gün
Dr.Meltem Erkmen

Hastanede Kalma Süresi

Aynı Gün Çıkış

Genital Mezoterapi Nedir ?

Genital Mezoterapi vitamin, mineral, aminoasit, hyaluronik asit gibi özel karışımların cilt altına ince iğneler aracılığıyla enjekte edilmesini içeren estetik uygulamadır.

Genital Dolgu Yaptıranlar ?

Genital Dolgu uygulamalarına ilgi arttıkça birçok kadın bu hizmetten fayda sağlamış ve olumlu deneyimler yaşamıştır. Genital dolgu yaptıranların çoğu işlemin minimal invaziv olması ve hızlı iyileşme süreci gibi avantajlarını vurgulamaktadır.

Genital Dolgu Ağrılı Mıdır ?

Genital Dolgu işlemi lokal anestezi altında yapıldığı için ağrısız bir uygulamadır.

Dr.Meltem Erkmen
YUKARI ÇIK